(M)Just another blog

czwartek, 22 lipca 2010

a moze zmiana?

http://www.goldenline.pl/praca/oferta/166450/sk/
http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum274.html

http://www.e-mds.pl
http://www.mvs.pl/
http://www.alteris.pl/pl/kariera
http://praca.money.pl/inzynier;serwisowo;ndash;;aplikacyjny;aparatura;medyczna;;diagnostyka;obrazowa,,oferta,3139378.html

http://dir.yahoo.com/business_and_economy/business_to_business/health_care/software/medical/imaging/
http://en.wikipedia.org/wiki/Cardiovascular_magnetic_resonance_imaging
Autor: Konrad o 23:25
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Etykiety

  • eclipse (1)
  • GIT (1)
  • hackintosh (1)
  • ib w pl (2)
  • Matlab (3)
  • MCR (1)
  • MRI (4)
  • mri class (2)
  • osirix (3)
  • svn (1)

Archiwum bloga

  • ►  2012 (8)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (4)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2011 (15)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (1)
    • ►  września (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (4)
  • ▼  2010 (19)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  października (3)
    • ►  września (6)
    • ▼  lipca (5)
      • a moze zmiana?
      • Różne
      • Osirix. Kodowanie
      • Osirix. Oprogramowanie medyczne w pl.
      • non-rigid registration
    • ►  czerwca (2)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.